Negyvenkét diák vett részt kórházunk egészségügyi élménynapján, ahol testközelből ismerkedhettek meg a gyógyítás sokszínű világával.
A résztvevők betekintést nyerhettek az MR- és CT-diagnosztika működésébe, megismerkedhettek a gyermeksebészet mindennapjaival, valamint a patológia izgalmas területével. Gyógytornászaink és dietetikusaink interaktív foglalkozások keretében mutatták be szakterületük jelentőségét.
A diákok aktív részesei lehettek az újraélesztés és az intubálás alapjainak elsajátításában, emellett a vérvétel folyamatával is megismerkedhettek.
Bízunk benne, hogy a program során szerzett élmények és tapasztalatok hozzájárulnak ahhoz, hogy a fiatalok még közelebb kerüljenek az egészségügyi hivatás megismeréséhez.
Köszönjük a résztvevők érdeklődését és kollégáink elkötelezett munkáját, akik tartalmas és inspiráló programokkal készültek erre a különleges napra!


