Látogatási tilalom

Az influenzás megbetegedések számának növekedésével 2020.január 28.-tól érvénybe lépett a látogatási tilalom. Az érintettek osztályok a következők: Szülészet-Nőgyógyászati osztály, Koraszülött osztály, Újszülött és csecsemő valamint a PIC.

A látogatási tilalom az I. emeleten ( gyermekágyas-terhespathológiai részlegre vonatkozik) Szülőszobára kísérő bemehet, jelen lehet a szülésnél (látogatói ruhába beöltözve)

Kérjük a kedves kismamákat/anyákat és hozzátartozókat, hogy a látogatási tilalmat szíveskedjenek betartani a saját és újszülöttjeik egészsége érdekében!

Megértésüket köszönjük!