Harmónia a gyógyászatban

A Harmónia a gyógyászatban, Festmény adományozási program keretében kórházunk 40 darab festményt kapott. A Sri Chinmoy Alapítvány önkéntes támogatók munkájával és felajánlásából végzi Sri Chinmoy festményeinek elkészítését és keretezését, mivel úgy gondolják az egészségügyi intézményekben elhelyezett pozitív lelki állapotot és üzenetet sugárzó festmények segíthetik az oda látogató betegek gyógyulását, és ezáltal könnyebbé tehetik az ott dolgozó orvosok és ápolók munkáját. A festmények témáját tekintve alapvető emberi értékeket jelképeznek, nonfiguratív, sokszínű képek.

Köszönjük!