Ápolók Napja 2020.05.12.

A WHO a 2020-as évet az „Ápolók és szülésznők nemzetközi évének” nyílvánította, Florence Nightingale születésének 200. évfordulója tiszteletére. Idén az Ápolók Napja a koronavírus miatt rendhagyó módon az osztályokon zajlott. Az Ápolási Igazgató, Felföldi Katalin minden osztályra személyesen ment köszönetet mondani:
„Megható és felemelő érzés volt találkozni és ha csak rövid időre is, de ez alkalomból pár szót beszélgetni, egyet közösen nevetni. Hálásak vagyunk, hogy idén ilyen személyesre sikerült, köszönjük mégegyszer ezúton is a sok alázatos munkát, amit nap, mint nap végeznek.” A Novotel süteményeivel és a Tchibo ajándékcsomagjaival igyekeztünk kollégáink napját különlegesebbé tenni. Köszönjük!