Tér-Zene program

Semmelweis nap alkalmából a János kórház parkjában a Tér-Zene elnevezésű program keretében köztéri koncertet adott a Cantores Ecclesiae Rézfúvós Együttes. Köszönjük a művészeknek, hogy ellátogattak hozzánk és ünnepélyesebbé tették ezt a jeles napot.

A Térzene program keretében szabadtéri koncertek kerülnek megrendezésre országszerte. A klasszikus zene jótékony hatásait kutatások sora igazolja, így egy új, komolyzenei program létrehozásával várják a zeneszerető közönséget. A társadalom szélesebb rétegei számára szeretnék népszerűsíteni a komolyzenét, így a parkokban, zenepavilonokban, köztereken közösségi élménnyé válhatnak a klasszikusok.