Semmelweis napi ünnepség

Főigazgatói és szakmai dicséreteket, kitüntetéseket és előléptetéseket vehettek át a Szent János Kórház munkatársai az elhalasztott Semmelweis napi ünnepség keretében. Hagyományosan ezen az ünnepségen adjuk át a kiemelkedő szakmai munkáért járó főigazgatói és szakmai dicséreteket, az adjunktusi és főorvosi kinevezéseket.

Semmelweis gyűrűt kapott Dr. Madarasi Anna osztályvezető főorvos, gyermekellátásért felelős orvosigazgató helyettes

Semmelweis Emléklapot vehetett át Pásztor Ferenc (Gazdasági Ig.)

Semmelweis Emlékdíjban részesült Dr. Ábrahám Lajos főorvos (Traumatológiai és kézsebészeti osztály)

Főigazgatói dicséretben részesült: Berecz Bea (Tudományos Igazgatóság), Eisenhauerné Fördős Andrea (Orthopéd Covid Osztály), Oláhné dr. Rákay Erzsébet osztályvezető főorvos (Kórházhigiéniai Osztály), Láng Ferenc (Műszerügyi csoport.), Tóth Zoltán András (Informatikai Osztály) és a Kórházhigiéniai osztály kollektívája

Szakmai dicséretben részesült: Orvos igazgatóság: Dr. Polyák Annamária főorvos (II. Bel. oszt.), Dr. Nyíri Péter főorvos (Ortopéd-Traumatológiai oszt.), Ápolási Igazgatóság: Szalóki Sándorné (Karantén oszt.), Violáné Filyó Marianna (III. Bel. oszt.), Gazdsági Igazgatóság: Megyimorecz Katalin (EEGO), Stiglincz Vilmos (Logisztikai oszt.), Stratégiai Igazgatóság: Zsemla Gábor (Finanszírozási oszt.), Duzmath Alexandra (Védelmi oszt.)

Főorvosi előléptetést vehetett át: Dr. Bodrogi Petra (Szemészeti oszt.), Dr. Nagy Edit ( III. Bel. oszt.) Dr. Liktor Balázs (Fül-orr gégészeti oszt.), Dr. Hunka Rezső (Szülészet-nőgyógyászat oszt.), Dr. Juhász András (Orthopéd-Traumatológiai oszt.).

Adjunktusi előléptetést vehetett át: Dr. Pőcze Balázs (Sebészeti oszt.), Dr. Kőnig Róbert (Gyermeksebészeti oszt.), Dr. Kálmán Gyöngyi (Szájsebészeti oszt.), Dr. Tóth Emese (Pszichoterápiásan Orientált Rehab. oszt.)