Ötven millió forint támogatás a koronavírus-járvány elleni védekezésre

Ötven millió forint támogatást nyújtott az Új Szent János Kórház alapítványának a koronavírus-járvány elleni védekezésben alkalmazott orvostechnikai eszközök és készülékek vásárlására a Mészáros Csoporthoz tartozó Mészáros Építőipari Holding Zrt. Külön köszönjük Szilágyi Zsoltnak az Új Szent János Kórházért polgári kezdeményezés vezetőjének.

Köszönetünket fejezzük ki Ellenbacher Attilának és a Ne dobd ki Alapítványnak az Ápolási Osztályunknak nyújtott önzetlen segítségükért. Szabadidejüket feláldozva az osztályon 32 televíziós vevőhelyet alakítottak ki, 19 db tévékészüléket adományoztak számunkra. Mindezzel hozzájárultak ahhoz, hogy ápoltjainknak ingergazdagabb környezetet tudjunk biztosítani, megszépítve mindennapjaikat.