Megújul a Kútvölgyi Szakrendelő Intézet

A Szent János Kórház szakrendelői kapacitását folyamatosan bővítjük, növeljük a szakrendelések számát, így egyre több szakterület elérhető a Kútvölgyi Szakrendelő épületében a betegek számára. Az itt működő rendelések felújított területekre költöznek, a második és a harmadik emeletek betegforgalmi tereinek felújítása zajlik, az összes vizesblokkot is korszerűsítjük.
Ezúttal 12 új rendelőhelyiséget, a felújított várakozóhelyiségeket, több emelet közforgalmú illemhelyeit adtuk át, és a bejárati portált automata ajtókkal és légbefúvó rendszerrel láttuk el, miközben folyamatosan biztosítjuk Betegeinknek a szakrendelői ellátást. Kórházunk 30 szakrendelés keretében évi 450 000 beteget, összesen 1 millió esetet lát el, ezért elengedhetetlen a színvonalas, minőségi ellátás megteremtése.