Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült Dr. Vasas Szilvia

Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült Dr. Vasas Szilvia szakmai vagy közszolgálati munkájának, a betegellátás vagy tudományos kutatás során az egészségügyi fejlesztésben elért kimagasló tevékenység elismeréseként. Október 26-án az EMMI által a Sebészeti Osztálynak korábban megítélt „Pro Sanitate” kitüntetést ünnepélyes keretek között Dr. István Gábor osztályvezető főorvos vette át. Batthyány-Strattmann László-díjban heten, Pro Sanitate-díjban hetvenkilencen részesültek, huszonhárman miniszteri elismerő oklevelet vehettek át. A Pesti Vigadóban rendezett ünnepségen az egészségügyi munkát elismerő díjakat Kásler Miklós miniszter és Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának parlamenti államtitkára nyújtotta át. Gratulálunk!