Új sorozatban mutatjuk be a fejlesztéseinket

Átfogó és tudatos kórházfejlesztési munkát folytatunk intézményünkben annak érdekében, hogy a betegeink és munkatársaink szebb, jobb és biztonságosabb infrastrukturális környezetben gyógyulhassanak és gyógyíthassanak.

Az elmúlt években a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság koordinációjában zajló kormányzati felújítási program és egyéb támogatások keretében szépítjük meg a betegellátást biztosító területeket, a látogatói és várakozásra szolgáló, illetve egyes dolgozói tereket, miközben a betegellátást folyamatosan biztosítjuk.

Sorozatunk első részében kórházunk emblematikus épületrészeit, a megújult főbejáratot és aulát, valamint a két, felújított szintemelőt mutatjuk be.