János Online Akadémia – Orvosok és Ápolók a kamerák előtt

János Online Akadémia néven indítjuk el azt a weboldalt, amely a Szent János Kórház ingyenes, mindenki számára elérhető online tanfolyamait gyűjti össze. A nagy sikerű, több díjjal is kitűntetett online szülésfelkészítő tanfolyamunk mellett 3 új témában – a gyakori gyermekbetegségek, a meddőség kivizsgálása, illetve a várandósság és szülés időszakában fellépő pszichés problémák témakörében – nyújtanak online információkat szakembereink.
„Hitünk szerint a gyógyító kapcsolat a felek közötti hatékony együttműködés. Ennek alapfeltétele a páciensek megfelelő tájékozottsága, hiteles információkra épülő tudatossága. Ezt a gyógyító kapcsolatot szeretnénk segíteni 2020 óta online tanfolyamainkkal.” – mondja Dr. Ralovich Zsolt főigazgató.
Az úttörőnek számító, többszörösen díjnyertes szülésfelkészítő az ország legnépszerűbb online tanfolyama lett, ma már minden 7. kismama a „Babára várva” képzéssel készül élete egyik legnagyobb eseményére. Ezen felbátorodva, az Emberi Erőforrások Minisztériumának támogatásával új témákban is segítünk, melyeket reményeink szerint legalább ennyire hasznosnak találnak majd az érdeklődők.

A János Online Akadémia a www.janosakademia.hu címen érhető el.