Lakossági tájékoztató

Tisztelt Betegeink!
Tisztelt Látogatók!

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy a kórházi Felújítási Program keretében közforgalmú autós bejárataink is korszerűsítésre kerülnek. A felújítási munkálatok 2022. március 17-én kezdődnek, érintik az Intézmény III-as, V-ös és VIII-as portáját is. Ezen időszak alatt ideiglenesen megváltozhat a be- és kihajtási rend a Kórház területén.
A felújítás időszakosan érinti a gépjármű beléptető rendszert is. Ebben az időszakban a látogatók intézményi behajtásakor a portás részükre egy előre elkészített bélyegzős jegyre írja rá a belépés időpontját. Miután az üzemen kívül helyezett beléptető rendszer belépéskor nem ad jegyet, a parkoló fizető automatában az ügyfelek nem tudnak fizetni. A parkolási díjfizetés a III-as kapunál történik a létesítménybiztonsági felügyelőnél készpénzzel nyugta adás ellenében, és az Intézményből történő kihajtás is itt történik. Erről az érintett ügyfelek a behajtáskor tájékoztatót kapnak térképpel együtt.

A porták helyiségeinek felújítása előreláthatólag 4-5 hetet vesz igénybe, az esetleges kellemetlenségek miatt szíves megértésüket kérjük!