II. Belgyógyászati-Diabetológiai Osztály

Diabétesz és Pumpa Centrumunk megalakulása mind Kórházunk, mind betegeink számára mérföldkőnek számít. Az örvendetes hír eredményeképpen biztosítani tudjuk a felnőtt- és gyermek-diabétesz gördülékeny és teljeskörű ellátását. Az első és második emeleti fekvőbeteg osztályon teljesen megújultak a kórtermek, a folyosók a vizsgálóhelységek, a tetőtérben pedig orvosi szobák kerültek kialakításra. A Diabétesz és Pumpa Centrum a kórházi felújításoknak köszönhetően megújult környezetben várja pácienseinket. A kialakított szakrendelői helységeknek köszönhetően bővebb kapacitással heti harminc órában várjuk betegeinket hat rendelőben, központi beteg előjegyzési lehetőséggel.