Budai Gyermekkórház felújítás

A Budai Gyermekkórház szinte minden egészségügyi szakterületet lefed, a születéstől a nagykorúságig kísérjük a gyermekeket. Az átfogó felújítási munkák során mind a járóbeteg-ellátás, mind pedig a fekvőbeteg-ellátás körülményeit javítottuk. Új ultrahang vizsgálót és egy harmadik szemészeti vizsgálót alakítottunk ki, ezen túlmenően új terápiás foglalkoztatók, fizikoterápiás szoba, csecsemőtornára alkalmas tornaterem várja a betegeket. A Gyermekgyógyászati Rehabilitációs Osztály területét bővítettük, megújítottuk az informatikai- és tűzjelző vezetékeket, a vízvezetékrendszert, az elektromos hálózatot. Modernizált mosdók, zuhanyzók, tálaló helyiség, korszerűsített légkondicionáló berendezés szolgálja a betegek és a gyógyítók kényelmét. A komfortérzet növelése érdekében padlót, nyílászárókat és redőnyöket cseréltünk, a beépített szekrényeket javítottuk, cseréltük.
A folyosókon praktikus kapaszkodókat és ütésvédőket helyeztünk el.
A kommunikáció megkönnyítése érdekében új telefonközpontot helyeztünk üzembe. Küldetésünk, hogy a gyermekek minél hamarabb egészségesen távozhassanak kórházunkból, és nagy öröm számunkra, hogy az odáig vezető úton már kellemes és modern környezetben gyógyulhatnak.