Ismét sikeres Véradó napot szerveztünk a Szent János Kórházban az Országos Vérellátó Szolgálattal együttműködve. Egészségügyi szakembereinknek folyamatosan volt munkájuk a reggeli kezdés óta, a véradásra egész nap érkeztek az önkéntesek. Külön köszönjük kollégáinknak, akik nagy számban vettek részt, kiemelnénk Jámbor Gyulát, aki ma a 120. alkalommal adott vért! Nagyon büszkék vagyunk azokra, akik első véradóként jöttek el. A Véradáson 91 sikeres véradó vett részt, ezúton is köszönjük mindenkinek a részvételt, valamint hogy véradásával hozzájárult az országos vérkészlet feltöltéséhez, és a betegek gyógyulásához!