Ismét Családbarát Munkahely a Szent János Kórház

Idén is elnyertük a Családbarát Munkahely címet!

Pácienseink és dolgozóink számára is kiemelten fontosnak tartjuk a családbarát értékek megteremtését, így a Családbarát Kórházi címünk mellett már 3. éve a Családbarát Munkahely elismerést is elnyertük. A Kulturális és Innovációs Minisztérium azokat a szervezeteket díjazza, amelyek elősegítik a munka és magánélet összeegyeztetését, valamint tiszteletben tartják dolgozóik családi életét. Fő célkitűzésük, hogy olyan munkahelyi környezetet teremtsünk hazánkban, amely tiszteletben tartja, segíti, ösztönzi azt, ha a munkavállaló számára is a család az első.