Új demonstrációs eszközök

Gyakornoki programunk résztvevői, szimulációs környezetben sajátíthatják el a szakszerű felnőtt ápoláshoz szükséges gyakorlatot. A demonstrációs termünk a „Szent János Kórház Nővéreiért és Egészségügyi Dolgozóiért Alapítvány” támogatásával a mai napon, a csecsemő és gyermekápolás tanításához nélkülözhetetlen „bébi ambuval” egy „reanimációs bébi ambuval” és több betegmozgatást segítő oktató eszközzel gazdagodott. A gyakorlati oktatást támogató eszközök, segítik a tanulóinkat felkészülni az ágazati alapvizsgára, illetve a kötelező szakmacsoportos képzéseink során biztosítják az újraélesztés gyakorlatának elsajátításához szükséges eszközöket. Köszönjük a támogató segítséget!