Szent-Györgyi Albert Orvosi Díj

Kórházunk több kiváló orvosa is a Szent-Györgyi Albert Orvosi Díj jelöltjei között!
A díjat minden évben munkájuk elismeréseként olyan orvosoknak adományozzák, akiket a szakmai zsűri és a páciensek is érdemesnek tartanak arra.
A díjra olyan szakembereket lehetett jelölni, akik cselekedetükkel megmentették betegük életét, vagy a mindennapi orvosi munkájuk során olyan elhivatottsággal praktizálnak, melyben rendkívüli odaadással, tudományos igényességgel és humanitárius szemlélettel segítenek a hozzájuk fordulókon. A páciensek beérkezett, összesített jelölései alapján kollégáink is versenyben vannak:
Dr. Fuszek Péter – Gasztroenterológiai Szakrendelés
Dr. István Gábor – Sebészeti Osztály
Dr. Medveczky Erika – Gyermekgyógyászati Rehabilitációs Osztály
Dr. Szloboda Péter – Idegsebészeti Osztály
Dr. Szőnyi Mihály – I. Belgyógyászati – Gasztroenterológiai Osztály
Prof. Dr. Winkler Gábor – II. Belgyógyászati- Diabetológiai Osztály
Dr. Zaránd Rajmund – Gyermekosztály, Fül-Orr Gégészeti részleg
Szavazás: 2023. február 20. – 2023. március 20.