Egészségsziget a HVG állásbörzén

Egészségfejlesztési Irodánk nagysikerű programja keretében ezúttal 258 munkakereső résztvevő szűrését végeztük el a HVG állásbörze Egészségszigetén. Fontos az egészségtudatosság, ezért szakértőink a szűrés mellett ingyenes tanácsadással is segítették az álláskeresőket, hogy az egészségügyi állapotuk ne gátolja meg őket céljaik megvalósításában és az ideális állás megszerzésében. Az alapvető szűrővizsgálatok után kollégáink a kapott eredményeket kiértékelve személyes tanácsadás keretében dietetikai és életmód tanácsokkal látták el az álláskeresőket.