Dr. Ralovich Zsolt főigazgató köszöntötte új rezidenseinket

Dr. Ralovich Zsolt főigazgató köszöntötte új rezidenseinket. Nagy feladat vár azokra, akik ezt az életpályát választották, köszönet illeti meg a rezidens orvosjelölteket, akik mások gyógyításának szentelik életüket. Megtiszteltetés, hogy gyakorlati idejük teljesítésére kórházunkat választották, örömmel tölt el bennünket, hogy az orvoslás gyakorlati tudását szakképzett csapatuntól fogják megtanulni, és biztos alapokkal vágnak neki e fontos hivatás elsajátításához. Arra törekszünk, hogy a nálunk tanuló rezidensek és betegeink számára olyan feltételeket teremtsünk, melyek segítségével korszerű orvoslás és egészségügyi szolgáltatás valósul meg osztályainkon.