Magyar Pszichiátriai Társaság 26. Vándorgyűlés

A Magyar Pszichiátriai Társaság 26. Vándorgyűlésén kollégáink előadása nyomán valósult meg a Perinatális Szimpózium.

Az Európai Pszichiátriai Társaság elnöke, Geert Dom mellett nemzetközileg is elismert hazai szakemberek előadásai színesítették a programot. Dr. Kurimay Tamás, Dr. Tory Vera, Pelikán Anett és Dr. Szederkényi József a korai környezeti hatások (pre-, peri- és posztnatális) megismerése és a gyakori pszichiátriai betegségek élettartamon keresztüli (újszülött-gyermek-serdülő-felnőttkori életíven át) vizsgálata a modern pszichiátria irányát képezi. Gratulálunk munkájukhoz!