Teva pályázat döntő

Kórházunk két dolgozója a kapott oklevéllel

Ismét szívmelengető egészségügyi kezdeményezéseket díjaztak, ahol a felhívásra jelentkező 110 nevezőből az első 12 kiemelt döntős közé jutottunk. A Teva Gyógyszergyár Zrt. pályázatán, olyan értékteremtő egészségügyi kezdeményezéseket ismertek el, amelyek önzetlen segítségnyújtásukkal jelentősen hozzájárulnak a betegek életminőségének javításához. Gyermekgyógyászati Rehabilitációs Osztályunkon a gyermekeket szülői kísérettel 2-3 hetes kezelési időszakokra veszik fel az osztályra rehabilitációs ellátásra. A kórházi tartózkodás idején az osztály alapítványa színházjegyet vesz a gyermeküket kísérő szülőknek és önkéntesek (a gyermekellátásban dolgozó rezidensek és orvosok)segítségével vállalja, hogy az előadás ideje alatt szakszerű felügyeletet biztosít a fogyatékkal élő gyermekek számára, hogy az állandó ápolást biztosító, kimerült szülők 2-3 órára kiszakadhassanak terheik alól.