3 milliós adomány a Gyermek Traumatológiai Osztálynak

Dr. Mona Tamás osztályvezető főorvos az alapítványtól kapott támogatással
A Batthyány Lajos Alapítvány három millió forinttal támogatta kórházunk Gyermeksebészeti és Traumatológiai Osztályát.
Dr. Mona Tamás osztályvezető főorvos megtiszteltetésnek érzi, hogy az osztály alapítványát, a Batthyány Lajos Alapítvány kuratóriuma igen nagylelkű és jelentős összegű támogatásra érdemesnek találta, és a jövőben is mindent megtesznek, hogy Batthyány Lajos nevéhez és az osztály hitvallásához hűen helyt álljanak. Az Alapítvány kifejezte: „Jobb adni, mint kapni. Kiváltképp, ha olyanoknak adunk, akiknek ez igazán sokat jelent. A Szent János Kórház Gyermeksebészeti és Traumatológiai Osztálya évente 10 ezernél is több kis beteget lát el. Ellátási területük Budapest mellett a közép- és észak-magyarországi régióra is kiterjed.”