Oktató Osztály cím

Oklevél, amit kórházunk 7 osztálya is megkapott
Nagy büszkeséggel tölt el bennünket, hogy 7 osztályunk is megkapta a Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar Oktató Osztálya címet.
Az Oktató Osztály cím adományozásának célja, hogy az arra alkalmas, egyetemen kívüli egészségügyi intézmények osztályai részt vegyenek az orvostanhallgatók gyakorlati oktatásában. Ennek értelmében az I. és II. Belgyógyászati Osztály, a Fül-Orr Gége és Szájsebészeti Osztály, az Ortopédiai Osztály, a Neurológiai Osztály, a Pszichiátriai Osztály és a Traumatológiai Osztály újabb 4 tanéven keresztül viselheti a címet.