Magyar Ápolók Napja

A kórház dolgozóiról készült csoportkép az Ápolók Napján
Köszönjük, hogy velünk vagytok!
Február 19-e Kossuth Zsuzsanna (1817–1854), hazánk első főápolójának születésnapja és egyben a Magyar Ápolók Napja. Egy nap, amikor kiemelt figyelmet kapnak ápolóink és szakdolgozóink, akiknek áldozatos munkája, elhivatottsága, odaadása nélkülözhetetlen a betegek ellátásában, gondozásában és gyógyításában. A hála és a köszönet napja, bár tudjuk, hogy a hét minden napján és a nap minden percében, kora hajnaltól késő éjszakáig, ha kell, erejükön felül teljesítve végzik hivatásukat. Tudjuk, hogy nap mint nap új kihívásokkal szembesülnek, amit türelemmel, empátiával és hozzáértéssel oldanak meg. Munkájuk, hozzáállásuk, erőfeszítéseik példaként szolgálnak mindannyiunknak!
A kórház vezetősége dolgozóink, orvosaink és betegeink nevében is hálásan köszöni ápolóink és szakdolgozóink munkáját, kitartását, elhivatottságát, nem csak ma, hanem az év minden napján!