Családháló díj

A Családháló díj jelöltjei
Segítse szavazatával kollégáinkat!
Megnyílt a szavazási felületet a Családháló díj jelöltjei számára! Kollégáinkra jövő csütörtökig lehet szavazni, akár többször is.
Fontos tudnivalók: szavazni 2024. február 29-ig lehet. Egy nap egy e-mail-címről csak egyszer lehet szavazni és a szavazások között el kell telnie 12 órának.
Az Önök jelöltjei:
• Dr. Blatniczky László gyermekgyógyász-diabetológus szakorvos
• Dr. Medveczky Erika csecsemő- és gyermekgyógyász, gyermekideggyógyász szakorvos, osztályvezető főorvos
• Dr. Mona Tamás gyermeksebész szakorvos, osztályvezető főorvos
• Dr. Tory Vera csecsemő-és gyermekgyógyász, neonatológus szakorvos, osztályvezető főorvos
• Tébesz Marianna területi védőnő
A Családháló Alapítvány idén ismét útjára indította a nagy sikerű Családháló díjat, amely olvasói szavazatok alapján ismeri el a kiemelkedő teljesítményt nyújtó intézményeket és szakembereket.
Szavazzanak azokra a jelöltekre, akiknek hősies helytállása, szakmai rátermettsége, emberi odafordulása leginkább segítette a családokat az elmúlt évben!
Minden kollégánk nevében köszönjük a szavazatokat!