Egészségsziget – Kórházunk a Jobverse Állásbörzén!

A kórház munkatásainak csoportképe a Jobverse Állásbörzén

Újabb nagysikerű rendezvénnyel hívtuk fel a figyelmet az egészség megőrzésére és a prevenció fontosságára a Jobverse Állásbörzén! Dr. Takács Péter egészségügyért felelős államtitkár a helyszínen, kórházunk Egészségszigetén tartott sajtótájékoztatóján kiemelte, „egy állásbörze arra is alkalmas, hogy a nem egészségügyi végzettségű fiataloknak kínáljanak álláslehetőséget az egészségügyben, hiszen „ők is fontos fogaskerekei” az ágazatnak, egy kórház működtetésének. Újabb kompetenciák szerzésével vonzóvá válhat az ápolói pálya a fiatalok körében”. Ezúttal a Helybe visszük a szűrővizsgálatot országos program szűrőbuszán különböző kardiológiai szűrésen is részt vehettek az érdeklődők. Kollégáink a csütörtöki napon is sok szeretettel várják az érdeklődőket.