Figyelem-csalók!

Az internetes gyógyszervásárlás veszélyeit felsoroló kép
Visszaéltek kórházunk főorvosának nevével!
Különböző webes felületeken ismeretlenek mások mellet Dr. Kiss Sándor audiológus, fül-orr-gégész főorvosunk nevével és képmásával visszaélve reklámoznak egy gyógyhatásúnak mondott hallásjavító készítményt.
Ezúton hívjuk fel olvasóink figyelmét, hogy Dr. Kiss Sándor nem vesz részt gyógykészítmények reklámozásában, ilyen irányú nyilatkozatot nem tett és nevének, képmásának felhasználásához nem járult hozzá.
Kérjük, mindig tájékozódjanak hiteles forrásból, ha kell, kérjenek tanácsot háziorvosuktól, ha vásárlásra ösztönző, szenzációnak beállított tartalommal találkoznak.
A biztonságos gyógyszervásárláshoz segítséget nyújt az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI) honlapján olvasható összefoglaló. https://ogyei.gov.hu/megbizhat%C3%B3_gyogyszer/