Dr. Tory Vera lett 2023 kórházi gyermekorvosa

Dr. Tory Vera díjat vesz át
Örömmel és büszkeséggel tesszük közzé, hogy a Családháló Alapítvány szombati díjátadó ünnepségén kórházunk Gyermek-, Koraszülött és Csecsemőosztályának vezető főorvosa, Dr. Tory Vera kapta 2023 kórházi gyermekorvosa díjat.
Az elismerést, – mely közönségszavazás útján kerül odaítélésre -, olyan intézmények és szakemberek kapják, akik a gyermekekért végzett munkájuk során különösen sokat tettek a családokért, akiknek helytállása, odaforduló figyelme, szeretete segítette a családokat az elmúlt időszakban. Idén több, mint 18 ezren szavaztak a Családháló díjazottjaira.
Dr. Tory Vera 2000-ben végzett Budapesten a Semmelweis Orvostudományi Egyetemen, majd kórházunkban szerzett gyermekgyógyászati és neonatológiai gyakorlatot. Jelenleg Gyermek-, Koraszülött és Csecsemőosztályunk vezető főorvosa, „Baba-Mama-Papa Együtt” programunk gyermekgyógyász, illetve integrált szülő-csecsemő konzulense, a Babales Program elindítója.
A díjakat Rétvári Bence, a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára, miniszterhelyettes és Hornung Ágnes családokért felelős államtitkár adta át.
Gratulálunk az elismeréshez, és köszönjük a támogató szavazatokat!