Richter Anna Díj – Dr. Máttyus Anna a győztes csapatban

Richter Anna Díj átadása

A Richter Anna Díj tegnapi díjátadó gáláján, pedagógus kategóriában a #TabukNélkül projekt lett a győztes, mely csapatnak tagja kórházunk osztályvezető főorvosa, Dr. Máttyus Anna gyermekpszichiáter is. (A győztes csapat tagjai még Tóthné Almássy Monika csapatvezető, Budai-Tóth Krisztina és Sződiné Papp Fruzsina.)
A Tabuk nélkül a fiatalkori mentális zavarokról – edukációs workshop tanárokat segít abban, hogy felismerjék a mentális elakadással, betegséggel küzdő fiatalokat, gyerekeket és tudják őket támogatni is.
A KórházSuli kapcsolódó könyve Gyermek- és Ifjúságpszichiátriai Rehabilitációs Osztályunk pszichológusainak és szakembereinek közreműködésével jelent meg.
Gratulálunk a csapatnak, Dr. Máttyus Annának és az osztály minden dolgozójának ehhez a szép sikerhez!