Első Perinatális Konferencia

Nemzetközi előadók, nagy szakmai érdeklődés
Kollégáink szervezésében valósult meg kórházunkban az első perinatális konferencia, amely mind személyesen, mind online teltházas érdeklődéssel zajlott. A hazai és külföldi előadók prezentációi révén betekintést nyerhettünk a perinatális ellátás nemzetközi gyakorlataiba is. A szakértők és érdeklődők a program végén izgalmas workshop keretében megvitatták a felmerült kérdéseket és megosztották egymással a tapasztalataikat. A konferencián felszólalt a WHO képviseletében Dr. Szigeti Szabolcs is, a WHO Magyarországi Irodájának megbízott vezetője. A szimpóziumot követően az érdeklődők vezetett bejárás keretében ismerkedhettek meg Baba-Mama-Papa Együtt Programunkkal, a kórházunkban zajló munkával.