Együtt a családok lelki egészségéért

Magyarországon és a közép-kelet-európai régióban is egyedülálló Baba-Mama-Papa Együtt programunk nemrégiben sikerrel mutatkozott be az Európai Pszichiátriai Társaság kongresszusán.
Ahhoz, hogy ezt elérjék, eleinte szó szerint is falakat kellett áttörnie a programban résztvevő Budai Családközpontú Lelki Egészség Centrumunknak, Gyermek-Koraszülött és Csecsemőosztályunknak és Szülészeti Nőgyógyászati Osztályunknak.
A szülés utáni depresszió hazánkban évente kb. 10-12 ezer kismamát érint, nekik jelent pótolhatatlan segítséget, hogy gyermekükkel, párjukkal együtt tudnak a kezelés végén lelkileg egészségesen megérkezni az anyaságba.
Tekintsék meg a programot bemutató videónkat!