Keresés

Semmelweis napi ünnepség

Díjak, elismerések és sok-sok köszönet kórházunk Semmelweis napi ünnepségén
Intézményünk rendezvényén vendégeinket és kollégáinkat Dr. Ralovich Zsolt főigazgató üdvözölte a magyar egészségügy napja alkalmából, köszönetet mondva mind a jelenlévő, mind az épp műszakban dolgozó kollégáknak, hogy áldozatos, kitartó munkájukkal részt vállalnak betegeink gyógyulásában.
Beszédében kiemelte, hogy kórházunk és osztályaink a folyamatos szervezeti és szakmai kihívások ellenére képesek voltak megőrizni ellátási stabilitásunkat, javítani betegbiztonsági mutatóinkat, bővíteni szakmai kompetenciáinkat és megalapozni a következő évtized centrumkórházi fejlődését.
Az ünnepi beszédet Dr. Gombos Katalin osztályvezető főorvos mondta el, bemutatva kórházunk szemészeti ellátásának fejlődését a kezdetektől napjainkig.
Ezt követően 26 képesítést szerzett, 31 szakvizsgát tett és 2-2 fő licensz vizsgát és PhD tudományos fokozatot szerzett kollégánk fogadta a gratulációkat, majd Dr. Ralovich Zsolt főigazgató átadta kórházunk legfontosabb kinevezéseit, elismeréseit és díjait.
Főigazgatói dicséretben részesült:
Novákné Fritsch Julianna (Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály), Dr. Popik Ervin (Traumatológia és kézsebészeti Osztály) Sebők-Tóth Kata (Kommunikációs Osztály).
Orvosigazgatói dicséretben részesült:
Dr. Boga Adrien (Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály), Dr. Lásztity Natália Budai Gyermekkórház, Gasztroenterológiai Szakambulancia), Tüske-Szabó Eszter (Higiéniai Osztály).
Ápolási igazgatói dicséretben részesült:
Bányai Nagy Réka (Gyermekgyógyászati Rehabilitációs Osztály), Benedek-Fábián Klára (Kútvölgyi Szakrendelő, Betegelőjegyzési Csoport), Gál Andrea (III. Belgyógyászat Kardiológiai Osztály), Mász Klára (Szemészeti Osztály), Palotai Enikő (Védőnői Szolgálat).
Gazdasági igazgatói dicséretben részesült:
Bátorfi Ágnes (Minőségirányítás Osztály), Frikk Gábor (Szállítás Osztály), Herter Judit (Pénzügyi Főosztály), Mochnács Krisztián (Humánpolitikai Főosztály), Zsoldos Mária (Igazgatásszervezési Csoport).
Elismerő Oklevelet kapott:
Dr. Bari Gábor (Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály), Dr. Kirják Henriett (Szemészeti Osztály), Dr. Orosz Tünde (Fül-Orr-Gégészeti Osztály), Dr. Petrovics András (Gyermeksebészeti és Traumatológiai Osztály), Dr. Tomasics Gyula (II. Belgyógyászat – Diabetológiai Osztály).
Szintén a mai napon adtuk át az adjunktusi és főorvosi kinevezéseket. 
Az osztályvezető főorvosok javaslata alapján, Semmelweis nap alkalmából adjunktusi kinevezésben részesült:
Dr. Csaba Gábor László – Szemészeti Osztály
Dr. Cságoly Edit – Perinatális Intenzív Centrum
Dr. Katona László – Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály
Dr. Kovács Ágnes – Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály
Dr. Nagy Andrea – Mozgásszervi Rehabilitációs Osztály
Dr. Németh Károly – Sebészeti Osztály
Dr. Szántó Annamária – Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály
Dr. Tóth Zsuzsanna – I. Belgyógyászat Gasztroenterológiai Osztály
Az osztályvezető főorvosok javaslata alapján, Semmelweis nap alkalmából főorvosi kinevezésben részesült:
Barsyné Dr. Lakatos Csilla – Gyermekgyógyászati Osztály
Dr. Gál Hedvig – Központi Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztály
Dr. Hazay Máté – Szülészet Nőgyógyászati Osztály
Dr. Kőnig Róbert – Gyermeksebészeti és Traumatológiai Osztály
Dr. Molnár Kata – Gyermekgyógyászati Osztály
Dr. Papp András – Integrált Radiológiai Osztály
Topp Melinda kapta Kórházunk Emlékplakett díját
Topp Melinda a Logisztikai Osztály munkatársa, aki 2008. júliusa óta segíti elkötelezetten a gazdasági terület munkáját, szakmai felkészültségével, megbízhatóságával és kitartásával hosszú évek óta értékes tagja intézményünk közösségének.
 
Az idei évben a Kossuth Zsuzsanna Gyűrű Díjat Antalné Csalári Erika ápolási igazgatóhelyettes vehette át, aki hosszú évek óta elkötelezetten szolgálja intézményünket, szakmai felkészültségével, vezetői munkájával és emberségével egyaránt hozzájárulva a magas színvonalú betegellátáshoz.
 
Az idei évben a Semmelweis Gyűrű Díjat Dr. Gombos Katalin, a Szemészeti Osztály osztályvezető főorvosa vehette át.
 
Ebben az évben a Szent János Kórházért Életmű Díjat Dr. Kiss Jenő, az Ortopéd-traumatológiai Osztály nyugdíjazott osztályvezető főorvosa vehette át.
 
Az ünnepi hangulatról Krusic Eleonóra (fuvola), Varasdy Tünde (hegedű), Móré László (brácsa) és Kurucz Krisztián (cselló) által alkotott quartett gondoskodott, akik Wolfgang Amadeus Mozart G-dúr fuvolanégyesét, valamint hegedű-brácsa duóját adták elő. Köszönjük nekik a részvételt!
Kollégáinknak szívből gratulálunk az elismerésekhez, és további sok sikert kívánunk!
Kevesebb megjelenítése
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Megosztás

További híreink

Megszakítás
Széchenyi 2020
Adatvédelmi áttekintés
Az Észak-budai Szent János Centrumkórház logója

Ez a weboldal sütiket használ, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújthassuk. A cookie-k információit tárolja a böngészőjében, és olyan funkciókat lát el, mint a felismerés, amikor visszatér a weboldalunkra, és segítjük a csapatunkat abban, hogy megértsék, hogy a weboldal mely részei érdekesek és hasznosak.

Feltétlenül szükséges sütik

A feltétlenül szükséges sütiket mindig engedélyezni kell, hogy elmenthessük a beállításokat a sütik további kezeléséhez.

Analitika

Ez a webhely a Google Analytics-et használja anonim információk gyűjtésére, mint például az oldal látogatóinak száma és a legnépszerűbb oldalak.

A cookie engedélyezése lehetővé teszi, hogy javítsuk honlapunkat.