Gyermeksebészeti és traumatológiai osztály szakrendelései és szakambulanciái

Tisztelt Szülők!

Osztályunkon minden kolléga orr-szájmaszkot visel mindannyiunk védelme érdekében.

Az orr – szájmaszk viselése minden 6 év felett gyermeknek, és minden kisérőnek kötelező, az épületen belül és zárt térben.

Elsősorban sebészeti orr-szájmaszkokat használjanak.

Kérjük, rendszeresen használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket!

Amennyiben a benntartózkodás ideje alatt Önöknél vagy gyermeküknél lázat, gyengeséget, torokfájást, köhögést, hasmenést, vagy bármi panaszt észlelnek, kérjük azonnal jelezzék nekünk.

Megértésüket köszönjük!

Dr. Mona Tamás

Osztályvezető Főorvos

TÁJÉKOZTATÓK

PCR szülői tájékoztató

Egynapos műtét szülői tájékoztató

Ideiglenes házirend

Látogatás

Altató orvosi vizsgálati lap

Szakrendelés vezető: Dr. Mona Tamás osztályvezető főorvos

Információs telefonszáma:  458 – 4528, 458 – 4524

Szakrendelés / szakambulancia helye: 19. épület

Szakambulancia (friss sérülések, akut ellátás): hétfő-péntek 7.00 – 19.00
Jelentkezés az I. váróban , beutaló nem szükséges

Ügyeleti ellátás: Jelentkezés az I. váróban

A gyermektraumatológiai eseteket kedden, pénteken és vasárnap látjuk el felvételes ügyeletben az Észak-budapesti régióban, míg a Gyermeksebészet esetében kedden és vasárnap Észak- és Dél-Budapest, valamint a Közép-magyarországi régió betegeit fogadjuk.

A többi hétköznapon ügyeleti időben (16 órától reggel 8 óráig) valamint szombaton egész nap nincs járóbeteg ellátás az osztályunkon, így az illetékes ügyeletes osztályt tudják felkeresni. A mindenkori ügyeletes osztályról a http://surgossegi.info weboldalon nyerhetnek információt, ami alapján mindig az aktuálisan ügyeletes osztályt tudják felkeresni. Ambulanciánkon a járóbeteg ellátás minden hétköznap reggel 9 órától 18 óráig zavartalanul üzemel, de ezután az ügyeletes osztályt kell felkeresniük. Nem felvételes napon műtéti ellátást igénylő betegeinket az ügyeletes osztályra irányítjuk át. Szakrendelőnk a megszokott módon előzetes bejelentkezés és előjegyzés alapján üzemel hétköznapokon 9-től 19 óráig.

Szakrendelő (krónikus esetek, kontroll): Hétfő-Péntek 9.00-19.00

Szakrendelőnkben előjegyzés alapján látjuk el betegeinket. Előjegyzést a 061 458-4528-as telefonszámon kérhetnek

A szülők állandó kérdése, hogy mikor forduljanak orvoshoz gyermekükkel? Kollégáink videós ismertetőiből megbízható, hiteles forrásból származó információkkal segítünk olyan tudás birtokába jutni, ami alapján felelősen tudnak dönteni. Baleset és sebészet témakörben informatív videóink segítenek a bizonytalan helyzetek mérlegelésében. https://janosakademia.hu/tanfolyamok/tetotol-talpig/…

Információk az osztályról

(kattintson a megfelelőre)

Időpontegyeztetés szükséges!

Urológia: Szerda: 9-14 óra. Dr. Pirót László

Gyermekneurológia szakrendelésünk jelenleg szünetel. Neurológiai szakrendelés a Budai Gyermekkórházben üzemel.

Gyermek plasztikai sebészet, égésplasztika (előzetes időpont alapján): péntek 9.00-13.00 Dr. Pataki Gergely

Gyermekorthopedia (előzetes időpont alapján): Dr. Farkas Judit

Scoliosis rendelés: szerda 08-16

Általános orthopedia: szerda 16-20

Csecsemő csípőszűrés: szerda 17 -18

Az Ortopaediai Szakrendelés előjegyzés alapján működik, beutaló nem szükséges.

Bejelentkezés: 458-4500 / 4288 mellék, munkanapokon 8-13 között.