Gyermeksebészeti És Traumatológiai Osztály Szakrendelései És Szakambulanciái

Tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Kérjük, rendszeresen használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket!

Amennyiben a benntartózkodás ideje alatt Önöknél vagy gyermeküknél lázat, gyengeséget, torokfájást, köhögést, hasmenést, vagy bármi panaszt észlelnek, kérjük azonnal jelezzék nekünk.

Megértésüket köszönjük!

Dr. Mona Tamás

Osztályvezető főorvos

Szakrendelés vezető: Dr. Mona Tamás osztályvezető főorvos

Szakrendelés/szakambulancia helye: 19. épület

Információs telefonszám: 06 1 458 4528, 06 1 458 4524

Szakambulancia (friss sérülések, akut ellátás): hétfőtől péntekig 8:00-18:00 óra között
(Jelentkezés az I. váróban, beutaló nem szükséges)

Ügyeleti ellátás: Jelentkezés az I. váróban

Szakrendelő (krónikus esetek, kontroll): hétfőtől péntekig 9:00-19:00 óra között

Előjegyzési telefonszám: 06 1 458 4528

Szakrendelőnkben előjegyzés alapján látjuk el betegeinket.

A gyermektraumatológiai eseteket kedden, pénteken és vasárnap látjuk el felvételes ügyeletben az Észak-budapesti régióban, míg a Gyermeksebészet esetében kedden és vasárnap Észak- és Dél-Budapest, valamint a Közép-magyarországi régió betegeit fogadjuk.

A többi hétköznapon ügyeleti időben (16:00 órától reggel 8:00 óráig) valamint szombaton egész nap nincs járóbeteg ellátás az osztályunkon, így az illetékes ügyeletes osztályt tudják felkeresni. A mindenkori ügyeletes osztályról a http://surgossegi.info weboldalon nyerhetnek információt, ami alapján mindig az aktuálisan ügyeletes osztályt tudják felkeresni. Ambulanciánkon a járóbeteg ellátás minden hétköznap reggel 9:00 órától 18:00 óráig zavartalanul üzemel, de ezután az ügyeletes osztályt kell felkeresniük. Nem felvételes napon műtéti ellátást igénylő betegeinket az ügyeletes osztályra irányítjuk át. Szakrendelőnk a megszokott módon előzetes bejelentkezés és előjegyzés alapján üzemel hétköznapokon 9:00 órától 19:00 óráig.

A szülők állandó kérdése, hogy mikor forduljanak orvoshoz gyermekükkel? Kollégáink videós ismertetőiből megbízható, hiteles forrásból származó információkkal segítünk olyan tudás birtokába jutni, ami alapján felelősen tudnak dönteni. Baleset és sebészet témakörben informatív videóink segítenek a bizonytalan helyzetek mérlegelésében. A videók megtekintéséhez kattintson ide.

Információk az osztályról

(kattintson a megfelelőre)

Időpontegyeztetés szükséges!

Gyermekneurológia szakrendelésünk jelenleg szünetel. Neurológiai szakrendelés a Budai Gyermekkórházban üzemel.

Gyermek plasztikai sebészet, égésplasztika (előzetes időpont alapján): péntek, 9:00-13:00 óra között
Dr. Pataki Gergely

Gyermekorthopedia (előzetes időpont alapján): Dr. Farkas Judit

Scoliosis rendelés: szerda, 8:00-16:00 óra között

Általános orthopedia: szerda, 16:00-20:00 óra között

Csecsemő csípőszűrés: szerda, 17:00 -18:00 óra között

Az Ortopediai Szakrendelés előjegyzés alapján működik.

Beutaló nem szükséges.

Időpont kérés: munkanapokon 7:30-14:00 óra között, 06 1 345-0615