Ma délután került sor kórházunk összevont osztályvezetői értekezletére az Auditóriumban, ahol intézményünk vezetői és szakmai irányítói közösen tekintették át a legfontosabb aktuális kérdéseket, fejlesztéseket és eredményeket.
A szakmai program során több kiemelkedő előadás is elhangzott:
Dr. Futácsi Balázs, az Integrált Radiológiai Osztály vezetője a „Képernyőidő – a János Kórház radiológiája számokban” címmel tartott beszámolót. Dr. Vadas Viktória orvosigazgató-helyettes a műtéti kihasználtság aktuális tapasztalatairól beszélt. Lómen Mihály informatikus az elektronikus szabadságnap-engedélyezés bevezetéséről számolt be.
Dr. Ralovich Zsolt főigazgató az elmúlt időszak főbb eredményeit és jövőbeli terveit mutatta be. Papp Tibor ellátási osztályvezető az üzemeltetési folyamatokat ismertette. Bemutatkozott Dr. Szántay Csaba centrumvezető főorvos.


