Urológiai szakrendelés és szakambulancia

Szakrendelés helye: Kútvölgyi Szakrendelő, 3. emelet

Információk az osztályról

(kattintson a megfelelőre)

A Kútvölgyi Kórházba történt átköltözést követően a szakambulancia a Szent János Kórház Urológia épületében (5. épület, földszint) megszűnt.
A Kútvölgyi Kórház Urológiai Osztályán működő szakambulancia (5. emelet) csak és kizárólag más osztályról, konzíliumba irányított betegeket fogad.
A Kútvölgyi Kórházba történt átköltözést követően, a nap minden szakában, MINDEN akut esetnek a Kútvölgyi Kórház földszintjén működő Sürgősségi Betegellátó Osztályon kell jelentkeznie! A Sürgősségi Betegellátó Osztály orvosa dönt az urológiai konzílium szükségességéről! Az új beteg előjegyzési rendszer ad lehetőséget a szakrendelő számra, előzetesen meghatározott számban további akut ambuláns páciensek ellátására.

A szakrendelésre előzetes időpont-egyeztetés szükséges az 06 1 356 8091-es telefonszámon!

Rendelés helye: Kútvölgyi Szakrendelő, 3. emelet, 306-os és 307-es szoba. Az eszközös vizsgálatok (hólyagtükrözés, DJ stent eltávolítás a 308-as helyiségben történnek előjegyzés alapján)

Rendelési idő: hétfőtől péntekig 9:00-15:00 óra között

Előjegyzés: munkanapokon 8:00-16:00 óra között

A soron  következő hónap előjegyzését mindig az azt megelőző hónap első munkanapján reggel 08:00-kor nyitják meg!

Az akut esetek ellátása (görcsös panaszok, véres vizelet, láz) is a szakrendelőben történik.

Rendelő orvosok:

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
Dr. Csicsenkov PéterDr. Porath SharonDr. Fábos Dániel/
Dr. Kazmar Tamás
(időszakos váltásban, ezt az időpont kérésnél szíveskedjenek figyelembe venni)
Dr. Szalontai ÁgnesDr. Fábos Dániel/
Dr. Kazmar Tamás
(időszakos váltásban, ezt az időpont kérésnél szíveskedjenek figyelembe venni)

Járóbeteg ellátási területek: I., II., XII. kerület, Biatorbágy, Budaörs, Gyermely, Herceghalom, Szomor, Törökbálint