Mesteroktatói kinevezés

Mesteroktató oklevél Sebestyén Gábor részére

Mesteroktatói kinevezést kapott Sebestyén Gábor. Közel negyedszázados oktatói munkája elismeréseként december 8-án Mesteroktatóvá nevezte ki Sebestyén Gábort, kórházunk ápolási koordinátorát Dr. Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora. Sebestyén Gábor korábban majd 40 évet szak-, és főápolóként dolgozott, ebből közel 30 évet intenzív terápiás osztályokon, talán nem túlzás tehát azt állítani, hogy minden mesterfogást ismer. Oktatóként […]

Sikeres Véradó nap

Néhány dolgozónk véradás közben

Sikeres véradó nap Kórházunkban! Az Országos Vérellátó Szolgálat együttműködésével és kollégáink aktív részvételével 84 véradó vett részt az eseményen. Mindenkinek köszönjük, hogy véradásával hozzájárult az országos vérkészlet feltöltéséhez és a betegek gyógyulásához!